Jerycho2024

31.05-2.06 (pt-nd)          Jerycho Młodych

wyjazd z ks. Leszkiem 31 maja o godz. 11:40 z dużego parkingu na Łukowskiej (naprzeciwko plebanii par. św. Mikołaja)

zgody zostały dostarczone przez wszystkich, ale konieczne jest również, aby był podpisany regulamin

Proszę o wydrukowanie i podpisanie lub informację, aby komu wydrukować. Podpisany regulamin przekazać ks. Leszkowi w dniu wyjazdu.

Plan spotkań: Jerycho Młodych 2024 – pełny program festiwalu – Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Siedleckiej (cdmsiedlce.pl)

Przypominam również o zapisach na warsztaty na stronie Jerycho Młodych 2024 – Uwierz – Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Siedleckiej (cdmsiedlce.pl)

Jeśli komuś brakuje namiotu może się również do mnie odezwać.

  • lista uczestników + PESEL + zgoda rodziców
  • Regulamin. Nocleg przewidziany jest w namiotach, które młodzież przywozi ze sobą. Nie ma namiotów koedukacyjnych.
  • Uczestnicy spotkania otrzymają od organizatorów posiłki – piątek obiadokolacja, sobota – śniadanie, obiad i kolacja, niedziela – śniadanie i obiad. Młodzi zabierają ze sobą suchy prowiant na piątek – kolacja przewidziana jest dopiero na 18:00. Na miejscu zapewniamy również wrzątek, herbatę oraz kawę (nie tylko do posiłków ale 24h).
  • Na miejscu będą przenośne i stałe toalety (budynek przy plebani w Pratulinie) oraz prysznice z ciepłą wodą (specjalny kontener). Młodzi muszą więc zabrać ze sobą przybory do mycia i ręcznik. Pamiętajmy o ubraniu na każdą, także na deszczową pogodę i koniecznie o nakryciu głów. Przydadzą się środki na komary!
  • Zabrania się bezwzględnie przywożenia i używania kuchenek gazowych i wszelkich materiałów łatwopalnych oraz alkoholu, papierosów, innych używek, a także ostrych i niebezpiecznych przedmiotów!!!
  • Spotkanie rozpoczniemy zawiązaniem wspólnoty o 14:00 na scenie za kościołem. Eucharystie sprawowane będzie w piątek o godz. 15.00, sobotę o godz. 16.00 i w niedzielę o 16.00. Młodzi ubierają się na mszę świętą w miarę możliwości na biało.
  • W sobotę i niedzielę przewidziane są przedpołudniowe panele warsztatowe. Młodzi będą mieli możliwość sami wybrać sobie warsztaty zapisując się na nie przez formularz, który dostępny będzie na naszej stronie internetowej od 10 maja. Tego też dnia pojawi się pełna lista warsztatów do wyboru (NA WARSZTATY MŁODZI ZAPISUJĄ SIĘ SAMI)