Parafia Rzymskokatolicka Chrystusa Króla Międzyrzec Podlaski - Ogłoszenia
Menu
 
 
Polecane strony
 

licznik na stronę

2 Niedziela Adwentu 9. 12. 2018 r.
Dziś ofiarami składanymi do puszek po Mszach św. wspieramy „Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie”.
Dziś w czasie Mszy św. o godz. 12.00. zostaną poświęcone medaliki dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii Św
Dziś po Mszy św o godz. 17.00 Adoracja Krzyża i modlitwy w intencjach składanych przed ołtarzem w tygodnia dla Jezusa.

Po Mszach św. Parafialne Koło Caritas. rozprowadza świece"Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom". A Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Siedleckiej przygotowało na niedzielę II adwentu pomoc w postaci „ Ziarna Słowa dla Małżonków".

Różaniec Fatimski odmówimy w środę 13 - grudnia; po Mszy św. odprawionej o godz. 17.00. W kolejną rocznice wprowadzenia stanu wojennego modlitwę różańcową ofiarujemy w intencji naszej Ojczyzny, o jej pomyślny rozwój i opiekę Matki Bożej.
W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

Roraty w naszym kościele
- w środę o godz. 7.00; dla dzieci o 17.00.
- w sobotę o godz. 7.00 dla wszystkich. Po roratach spotkanie dzieci przy wspólnym stole w Sali katechetycznej. Zapraszamy do licznego udziału z lampionami.

W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 16.00.

Za tydzień o godz. 8.20 modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach, zapraszamy rodziny z ul. Kordiana,Wyszyńskiego i Zachodniej.

W najbliższą Niedzielę 16 grudnia w naszej parafii odbędzie się modlitwa o uzdrowienie. O godz. 14:00 będzie celebrowana Msza święta, a po niej nastąpi Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie. Modlitwę poprowadzi o. Pacyfik Iwaszko. Zapraszamy

Chrzest dzieci w II Dzień Świąt w czasie Mszy św . odprawianej o godz. 10.30. Prosimy o zgłoszenia.

Na tablicy ogłoszeń został wywieszony Apel Komendanta Głównego Straży Pożarnej Warto się z nim zapoznać.

W miniony piątek i sobotę w marketach naszego miasta została przeprowadzona Bożonarodzeniowa zbiórka żywności, organizowana przez Caritas. Dziękujemy woluntariuszom z Parafialnego Koła Caritas, strażakom z OSP Zawadki, Młodzieży ze Szkolnego Koła Caritas Szkoły Nr 3, opiekunom Szkolnego Koła Caritas Pani Barbarze Petruk, Pani Ewie Holeszczuk i ks. Marcinowi za zbiórkę produktów żywnościowych w BIEDRONCE przy ul. Brzeskiej oraz w sklepie TOPAZ. Dziękujemy ofiarodawcom żywności za Dar Serca.

Przyjmujemy zapisy do chorych. Chorych nawiedzimy w sobotę 22 grudnia od godz. 9.00.

W Uroczystość Trzech Króli, odbędzie się opłatek dla wszystkich wspólnot, grup modlitewnych i Kółek różańcowych z naszej parafii. Przedstawicieli poszczególnych wspólnot prosimy o zgłoszenie ilości osób które chcą wziąć udział w spotkaniu opłatkowym. Spotkanie odbędzie się godz. 15.00. Zgłoszenia przyjmują księża w zakrystii.

Uwadze wiernych polecamy bieżący numer tygodnika katolickiego „Echo Katolickie”. W zakrystii i u ministrantów do odebrania „Promyczek dobra” z miesiąca grudnia.

Chrystusowi Królowi zawierzajmy naszą Ojczyznę, rodziny, młodzież i dzieci; polecamy tych którzy modlą się w naszym kościele.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Marek Rybicki. Módlmy się o jego zbawienie. Módlmy się o zbawienie zmarłych z naszych rodzin, za polecanych w wypominkach i dusze w czyśćcu cierpiące.
Informacje
 

Msze święte
okres letni:

Niedziela:
7.00, 9.00, 10.30,
12.00, 17.00

Święto w tygodniu
7.00, 9.00, 17.00

Dzień powszedni:
7.00, 7.30, 18.00

 
Aktualności
 
 
al. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 4
21-560 Międzyrzec Podlaski
COPYRIGHT chrystusakrola.pl
Projekt & cms: www.stronaonline.pl