Parafia Rzymskokatolicka Chrystusa Króla Międzyrzec Podlaski - Ogłoszenia
Menu
 
 
Polecane strony
 

licznik na stronę

19 Niedziela zwykła 12 lipca 2018 r.
Dziś po Mszy św o godz. 17.00 Nabożeństwo Adoracji Krzyża. Zapraszamy osoby dotknięte różnymi chorobami a szczególnie chorobą nowotworową, zapraszamy rodziny i przyjaciół. Przed ukrzyżowanym za wstawiennictwem świętych, a szczególnie św. Jana Pawła II i św. Peregryna patrona chorych; powierzać będziemy Panu Bogu chorych i prosić o łaskę zdrowia. Po wspólnej modlitwie Apel Jasnogórski i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

Jutro po zakończonej Eucharystii zostanie odprawione Nabożeństwo Fatimskie; procesja i Różanic fatimski wokół kościoła;po procesji Apel Jasnogórski.

We wtorek wspomnienie św. Maksymiliana Kolbe. Dzień modlitewnej pamięci o poległych w obozach, więzieniach i łagrach.

W środę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św. Porządek Mszy św. niedzielny. W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo uwielbienia z prośbą o uzdrowienie i pokój serca. Modlitwę uwielbienia zakończy błogosławieństwo Krzyżem z Ziemi Świętej Modlitwie przewodniczy wspólnota Odnowy w Duchu Świętym.

W piątek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

W najbliższą niedziele na godz. 8.20 zapraszamy wiernych z osiedla Balladyny, z ul. Stodolna, Zawadki, Zaścianki, Leśna, Łosicka, Piwna, Pleszczyńskiego, Ogrodowa, Brzeska i Drohicka na modlitwę za zmarłych polecanych w wypominkach i dusze cierpiące w czyśćcu.

W najbliższą niedzielę chrzest dzieci w czasie Mszy św. odprawianej o godz. 10.30.
Konferencja i spisywanie Aktów chrztu w piątek po Mszy św. wieczornej.

Za tydzień Odpust św. Rocha. Msze św. na cmentarzu odprawiane będą o godz. 10.00 i uroczysta suma o godz. 12.00 po Mszy św procesja Eucharystyczna. W naszym kościele Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 10.30 i 17.00.

Legion Maryi organizuje Pielgrzymkę do Częstochowy w dniach 7 -8 wrzesnia na czuwanie nocne. Koszt 70 zł. Zapisy u Pani mireckiej. lub w zakrystii.

Z myślą o młodych po maturze, którzy po Bożemu chcieliby służyć Ojczyźnie i ludziom, od tego roku Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu dajemy szansę bezpłatnego studiowania i formowania się na tej uczalni. Bliższe informacje zostały umieszczone na Tablicy ogłoszń prze kościołem.

Po Mszy św. u ministrantów przed kościołem możemy nabyć najnowszy numer tygodnika diecezjalnego „Echo Katolickie”. Zachęcamy do lektury.

Wczoraj w naszym kościele zawarli związek małżeński: Paweł Kowaluk i Dorota Bejbak oraz Karol Wojciszko i Edyta Kołkowicz . Nowożeńcom dziękujemy za wystrój kościoła kwitami i życzymy Błogosławieństwa Bożego w życiu małżeńskim i rodzinnym.

Kończąc tę Najświętszą Eucharystię Dobremu Bogu, zawierzamy uczestników pielgrzymki pieszej na Jasną Górę, tych którzy modlą się w naszym kościele i siebie samych.
Módlmy się za zmarłych z naszych rodzin, za polecanych w wypominkach i dusze w czyśćcu cierpiące.
Informacje
 

Msze święte
okres letni:

Niedziela:
7.00, 9.00, 10.30,
12.00, 17.00

Święto w tygodniu
7.00, 9.00, 17.00

Dzień powszedni:
7.00, 7.30, 18.00

 
Aktualności
 
 
al. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 4
21-560 Międzyrzec Podlaski
COPYRIGHT chrystusakrola.pl
Projekt & cms: www.stronaonline.pl