Parafia Rzymskokatolicka Chrystusa Króla Międzyrzec Podlaski - Ogłoszenia
Menu
 
 
Polecane strony
 

licznik na stronę

1 Niedziela Wielkiego Postu 10. 03. 2019 r.

1 Niedziela Wielkiego Postu 10. 03. 2019 r.

Zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie dzieci i młodzież, do licznego udziału w rozważaniach Męki Pańskiej podczas Drogi krzyżowej i Nabożeństwa Gorzkich żali.  

Po Mszy św. o godz. 10.30 katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych. Zapraszamy osoby, które jeszcze w takich katechezach nie uczestniczyły.

W środę o godz.17.00 nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św Różaniec fatimski.

W piątek rozpocznie się 8 dniowa dziękczynna Pielgrzymka do Ziemi Świętej "Śladami Chrystusa" z racji 25 lecia utworzenia parafii.

W sobotę 16 marca po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo uwielbienia z prośbą o uzdrowienie i pokój serca. Modlitwę uwielbienia zakończy błogosławieństwo Najświętszym sakramentem.

IV Kongres Kół Różańcowych w naszej diecezji odbędzie się w najbliższą sobotę 16 marca w sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim. Zapisy u Pani Haliny Mireckiej.

Za tydzień o godz. 8.20 modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach, z ul. Kordiana,Wyszyńskiego i Zachodniej.Za tydzień chrzest dzieci w czasie Mszy św. o godz. 10.30. Konferencja i spisywanie Aktów Chrztu w piątek po Mszy św. odprawionej o godz. 17.00. Zapraszamy rodziców i chrzestnych

Najbliższa niedziela jest dniem pomocy Kościołowi „Ad Gentes” – to dzień modlitwy, postu i solidarności z Misjonarzami. Ofiary składane do puszek po Mszach św. przeznaczone będą dla polskich misjonarzy pracujących na różnych kontynentach.Zachęcamy do lektury tygodnika diecezjalnego „Echo Katolickie”. Prosimy o odebranie z zakrystii lub u ministrantów bieżącego numeru pisma dla dzieci „Promyczek Dobra” Chrystusowi Królowi zawierzamy naszą Ojczyznę, rodziny, młodzież i dzieci. Polecamy tych którzy modlą się w naszym kościele. Módlmy się o zbawienie zmarłych z naszych rodzin, polecanych w wypominkach i dusze cierpiące w czyśćcu Caritas Diecezji Siedleckiej po raz kolejny włącza się w Wielkopostne Dzieło Pomocy Dzieciom z biednych rodzin. Symbolem tego dzieła i złożonej ofiary w wysokości 5 zł. jest baranek wielkanocny. Baranki będą rozprowadzane przez młodzież ze Szkolnego Koła Caritas po Mszach św. przed kościołem w najbliższą niedzielę.

Informacje
 

Msze święte
okres letni:

Niedziela:
7.00, 9.00, 10.30,
12.00, 17.00

Święto w tygodniu
7.00, 9.00, 17.00

Dzień powszedni:
7.00, 7.30, 18.00

 
Aktualności
 
 
al. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 4
21-560 Międzyrzec Podlaski
COPYRIGHT chrystusakrola.pl
Projekt & cms: www.stronaonline.pl