Parafia Rzymskokatolicka Chrystusa Króla Międzyrzec Podlaski - Ogłoszenia
Menu
 
 
Polecane strony
 

licznik na stronę

11 Niedziela zwykła 17 czerwca 2018 r.
Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na KUL.

W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
W tym tygodniu w piątek dzieci i młodzież kończą rok szkolny, kończą też kolejny rok katechizacji. Spowiedź dla uczniów codziennie od poniedziałku do czwartku włącznie od godziny 17.30. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 8.00.
Pragniemy w tym miejscu serdecznie podziękować Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu za współpracę z Parafią w kształtowaniu dzieci i młodzieży. Słowa podziękowań kierujemy także do Katechetów duchownych i świeckich za  pomoc w duszpasterstwie dzieci i młodzieży.
W piątek po Mszy św o godz. 18.00 Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. i jubileuszowa nowenna modlitwy za Ojczyznę w 100 rocznicę odzyskania Niepodległości; w tym miesiącu rozważania na temat pracy i odpoczynku.

W najbliższą niedzielę Msza św. w intencji mieszkańców z osiedla Brzeska będzie celebrowana o godz. 7.00. Zapraszamy.
Za tydzień Niedziela Adoracyjna. O godz.15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Po nabożeństwie ucałowanie relikwii św. Siostry Faustyny. Przed Mszą św. modlitwy w intencji małżeństw, które z różnych przyczyn nie mają dzieci - o dar potomstwa i Nabożeństwo czerwcowe

Komitet Organizacyjny Budowy Pomnika Marszałka Piłsudskiego zaprasza na piknik sportowo-przyrodniczy na boisku przy plebanii kościoła św. Mikołaja. Piknik odbędzie się 24 czerwca, od o godz. 12:30.Wiele atrakcji. Informacje na tablicy ogłoszeń. Zapraszamy serdecznie całe rodziny na wspólne spędzenie czasu.

W terminie od 2 - do 12 lipca Organizacja „Podaj dziecku pomocną dłoń" organizuje kolonie letnie dla dzieci w wieku 8-14 lat w Firleju. Bliższe  informacje w biurze organizacji przy  ul. Zarówie 13B.

Zachęcamy do lektury tygodnika „Echo Katolickie”. W zakrystii i u ministrantów do odebrania „Promyczek dobra” z miesiąca czerwca.

Wczoraj w naszym kościele sakrament małżeństwa zawarli: Marek Zwierzchowski i Magdalena Weresa oraz Bartosz Kamiński i Joanna Nast nowożeńcom dziękujemy za wystrój ołtarza kwiatami i życzymy błogosławieństwa Bożego w życiu małżeńskim i rodzinnym.

Panu Bogu zawierzajmy naszą wspólnotę parafialną i wszystkich którzy przychodzą na modlitwę do naszej świątyni.

Módlmy się zbawienie zmarłych z naszych rodzin, za polecanych w wypominkach i dusze w czyśćcu cierpiące.
Informacje
 

Msze święte
okres letni:

Niedziela:
7.00, 9.00, 10.30,
12.00, 17.00

Święto w tygodniu
7.00, 9.00, 17.00

Dzień powszedni:
7.00, 7.30, 18.00

 
Aktualności
 
 
al. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 4
21-560 Międzyrzec Podlaski
COPYRIGHT chrystusakrola.pl
Projekt & cms: www.stronaonline.pl