Parafia Rzymskokatolicka Chrystusa Króla Międzyrzec Podlaski - Ogłoszenia
Menu
 
 
Polecane strony
 

licznik na stronę

4 Niedziela Wielkanocy 22 kwiecień 2018 r.
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE
Zbigniew Nowicki, kawaler, zamieszkały w Wałczu, parafia Św. Mikołaja i Dominika Bernat, panna, zamieszkała w Międzyrzecu Podlaskim, parafia tutejsza - zapowiedź pierwsza
Ogarniajmy modlitwą narzeczonych, aby dobrze przygotowali się do założenia rodziny.Gdyby ktoś wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, jest zobowiązany powiadomić miejscowych duszpasterzy.

Dziś po Mszy św o godz. 17.00 Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.
Jubileuszowa nowenna modlitwy za Ojczyznę w 100 rocznicę odzyskania Niepodległości; w tym miesiącu modlimy się w intencji świętowania niedzieli.

Dyrektor i Szkolne Koło Caritas w Zespole Placówek Oświatowych Nr l serdecznie zapraszają 24 kwietnia na godzinę 17°° do Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury na Koncert charytatywny. Dochód z koncertu pomoże dwóm wychowankom Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń przed kościołem.

W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Za tydzień Niedziela Adoracyjna. O godz.15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Po nabożeństwie ucałowanie relikwii św. Siostry Faustyny.
Przed Mszą św. o godz. 17.00 Nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła i modlitwy w intencji małżeństw, które z różnych przyczyn nie mają dzieci - o dar potomstwa.
W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w kościele św. Mikołaja konferencja skierowana do małżeństw i Adoracja Najsowitszego Sakramentu

Zachęcamy do odmawiania codziennie modlitwy do Anioła Stróża, prośmy naszego opiekuna, by był z nami w każdej chwili naszego życia i w godzinę śmierci.

Po Mszy św. u ministrantów przed kościołem możemy nabyć najnowszy numer tygodnika diecezjalnego „Echo Katolickie”.Prosimy o odebranie z zakrystii lub u ministrantów bieżącego numeru pisma dla dzieci "Promyczek Dobra".

Wczoraj w naszym kościele sakrament małżeństwa zawarli: Karol Kujawa i Agata Duda nowożeńcom dziękujemy za wystrój ołtarza kwiatami i życzymy błogosławieństwa Bożego w życiu małżeńskim i rodzinnym.

W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej próg wieczności przekroczyła śp. Wiesława Baj; módlmy się o jej zbawienie. Módlmy się o zbawienie zmarłych z naszych rodzin, za polecanych w wypominkach i dusze w cierpiące czyśćcu.
Informacje
 

Msze święte
okres letni:

Niedziela:
7.00, 9.00, 10.30,
12.00, 17.00

Święto w tygodniu
7.00, 9.00, 17.00

Dzień powszedni:
7.00, 7.30, 18.00

 
Aktualności
 
 
al. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 4
21-560 Międzyrzec Podlaski
COPYRIGHT chrystusakrola.pl
Projekt & cms: www.stronaonline.pl